Onze gemeente doet ook mee en wij helpen graag: “Wie enkel bloemenzaad en/of nestkastjes bestelt in Erpe-Mere kan deze goederen indien gewenst laten afhalen en thuisbezorgen door een bereidwillige lokale imker van Erpe-Mere. Kies daarvoor bij de bestelling voor “afhalen in Sint-Niklaas” en neem vervolgens contact op met Klaas Calcoen via 0479 933 559 of klaas@dekleinesteen.be. Het bloemenzaad en de nestkastjes worden dan aan huis bezorgd.”… (December 11, 2019 at 12:07PM)


Onze gemeente doet ook mee en wij helpen graag:
“Wie enkel bloemenzaad en/of nestkastjes bestelt in Erpe-Mere kan deze goederen indien gewenst laten afhalen en thuisbezorgen door een bereidwillige lokale imker van Erpe-Mere. Kies daarvoor bij de bestelling voor “afhalen in Sint-Niklaas” en neem vervolgens contact op met Klaas Calcoen via 0479 933 559 of klaas@dekleinesteen.be. Het bloemenzaad en de nestkastjes worden dan aan huis bezorgd.”
Provincie lanceert opnieuw groepsaankoop plantgoed voor land- en tuinbouwers en imkers
Ook gratis nestkasten en bloemenzaad te verkrijgen.
Bekijk hier het volledige bericht
Bericht automatisch gepost op December 11, 2019 at 12:07PM met IFTTT van De Kleine Steen Facebookpagina