Ga naar inhoud

De Kleine Steen

  • Home
  • De imkerij
    • Doelstellingen
  • Help de bijen
    • Iedereen helpt
    • Landbouwers helpen
  • Honing-lijst
  • Winkel
    • Winkelmandje
    • Bestellingen
  • Nieuws
  • Contact
  • Imkers
Menu

Vanavond hangt er – na de regenbuien – een zware zoete geur bij de meidoorns in de buurt, echt zalig! En zo zijn we langzamerhand alweer aan het laatste deel van de lentedracht gekomen…. (May 14, 2021 at 08:11PM)

14 mei 2021


Vanavond hangt er – na de regenbuien – een zware zoete geur bij de meidoorns in de buurt, echt zalig! En zo zijn we langzamerhand alweer aan het laatste deel van de lentedracht gekomen.
Bekijk hier het volledige originele bericht

Bericht automatisch gepost op May 14, 2021 at 08:11PM met IFTTT van De Kleine Steen Facebookpagina


Berichtnavigatie

  • ← Je hebt 3 soorten koninginnendoppen: zwermcellen, redcellen en wisselcellen. Dit is er eentje van de laatste soort: de bijen voelen aan dat hun moer op haar retour is en bereiden nu haar opvolging voor. Als dat goed gaat en de nieuwe moer uiteindelijk succesvol aan de leg blijkt te zijn, zijn de dagen van de oude geteld en zal ze door haar dochter afgestoken worden, of door de werksters ‘ingebald’ worden, een soort van dodelijke groepsknuffel…… (May 11, 2021 at 10:00AM)
  • ‘t is er het weer voor én onze zaadautomaat staat er nog de rest van de maand, dus ‘zaai, zaai, zaai, zaai!’… (May 15, 2021 at 10:01AM) →

Onze tips:

  • Lentehoning 2021 (crèmige honing 500 gr.) €7,00
  • zomerhoning 2021 (vloeibare honing 500 gr.) €7,00
  • Nieuwe honing? Verwittig mij! €7,00

· © 2022 De Kleine Steen · Aangeboden door · Ontworpen met de Customizr thema ·

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt.Ok