Ga naar inhoud

De Kleine Steen

  • Home
  • De imkerij
    • Doelstellingen
  • Help de bijen
    • Iedereen helpt
    • Landbouwers helpen
  • Honing-lijst
  • Winkel
    • Winkelmandje
    • Bestellingen
  • Nieuws
  • Contact
  • Imkers
Menu

In Aalst hielp collega Dries de imkers daar in die buurt bij de zoektocht en vond op vrij korte tijd het nest…. (September 15, 2022 at 06:15PM)

15 september 2022


In Aalst hielp collega Dries de imkers daar in die buurt bij de zoektocht en vond op vrij korte tijd het nest.
Bekijk hier het volledige originele bericht

Bericht automatisch gepost op September 15, 2022 at 06:15PM met IFTTT van De Kleine Steen Facebookpagina


Berichtnavigatie

  • ← Met speciale beschermpakken aan wordt de telescopische stok in het nest ingebracht…. (September 15, 2022 at 06:15PM)
  • De oogjes zijn waarnemingen van individuen. De sterren zijn wiekpotten van mij. en het rode huisjes is de locatie van het nest. Detailkaartje in één van de volgende foto’s. De hoornaars vliegen tot 2km rond het nest. De rode oogjes zijn zo goed als zeker van het gevonden nest. De blauwe zijn van het onlangs gevonden en verdelgd nest in Impe. Voor de zwarte in Wanzele is er twijfel of ze van het nest dat vandaag is gevonden komen of niet…… (September 26, 2022 at 12:44PM) →

Onze tips:

  • Nieuwe honing? Verwittig mij! €7,00

· © 2023 De Kleine Steen · Aangeboden door · Ontworpen met de Customizr thema ·